Alumīnija konstrukcijas

Videi draudzīga un izturīga, nav vajadzīga īpaša aprūpe. Plaša krāsu izvēle..


Alumīnija konstrukcijas: logi, durvis, vitrāžas logiem, slēģiem, biroja starpsienas. Alumīnija konstrukcijām piemīt daudz slavējamu īpašību  • vieglums un izturība
  • mitruma un karstuma izturība
  • spēja saglabāt savas īpašības naidīgā vidē, tostarp ilgtermiņa nelabvēlīgu laikapstākļu ietekmē
  • labas skaņas un siltumizolācijas īpašības
  • iespēja veidot struktūras nestandarta formās un izmēros

Uzņēmumā "Real line" varat pasūtīt alumīnija logus, durvis, biroja starpsienas un citas alumīnija konstrukcijas. Mēs atbilstam visaugstākajiem kvalitātes standartiem un veicam darbus visaugstākajā kvalitātē . Pēc klienta individuāla pieprasījuma SIA"Real line" konsultants jums vēlamā laikā sniegs detalizētu informāciju par piedāvātajiem produktiem.

Izvelne:


Jūs varat izvēlēties gan baltus, gan citu krāsu rāmjus. Krāsu izvēles iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Jūs varat izvēlēties koka imitācijas alumīnija logus, kurus nezinātājs nemaz nevarētu no attāluma atšķirt no koka logiem.

Visbeidzot, jūs varat izvēlēties logu rokturu krāsas atbilstoši interjeram. Ir plaša – atslēgu un rokturu formu un krāsas – izvēles iespēja alumīnija logiem un durvīm, kas piešķir individualitāti.


Piezvanot uz mūsu telefonu vai nosūtot E-vēstuli uz mūsu elektronisko adresi, klients saņems izsmeļošu konsultāciju par visiem interesējošajiem jautājumiem par nepeiciešamo produktu.

Informācija klientu ievērībai:


Pēc klienta individuāla pieprasījuma SIA"Real line" konsultants jums vēlamā laikā sniegs detalizētu informāciju par piedāvātajiem produktiem. Uz mums nav jāgaida mēs cenšamies pirms izpildes termiņa īstenot jūsu velmes.

Ko citi tikai sola, mēs arī izpildām, jo mums svarīgs ir apmierināts klients, kas gatavs izmantot mūsu pakalpojumus un rekomendēt mūs saviem draugiem!

Uzzināt vairāk

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.