UberGallery

UberGallery


About Us:


Warranty and post-warranty service done by certified experts with extensive experience in this field of work. It is important for us to achieve high quality performance, which is why we use reliable and modern production technology for manufacturing PVC windows.


Call our phone number or send an e-mail to our address and receive a detailed consultation on the product of your choice. We try to complete our orders before the marked deadline.

Benefits:


Our experts have years of experience in installing plastic windows and maintaining them. The working staff of Ltd "Real line" continually ensures that the Client's wishes are met, and strive to find the best solutions for the tasks given to them.

We find that an individual approach works best, so we begin by consulting with the Client via phone or on the premise.

Learn More

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.