Garāžu vārti

SIA "Real line" piedāvā plašu izmēru un veidu montāžas sekciju durvis.


Visērtākais efektīvu dizainu garāžu un rūpniecības durvis ir sekciju vārti. Mūsu uzņēmums izveido sekciju durvis garāžu un rūpniecības un privāto ēku. Sekciju vārti aizņem nelielu vietu telpā un ārpus neaizņem jebkuru telpu, un tie attiecas uz visiem atveres un iekšējo arhitektūru ēku tipiem.

Sekciju vārti, tiek veiktas labākajās tradīcijās Eiropas ražotājiem, un visas detaļas un piederumi, kas atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem.SIA "Real line" piedāvā plašu izmēru un veidu montāžas sekciju durvis.
Mēs pastāvīgi attīstāmies, kas neļauj mums gulēt uz lauriem. Saglabājot pašreizējo struktūru un jaunu veidu sekciju durvju attīstība atbilst visprasīgāko klientu.

Paceļamie sekcijveidu garāžu vārti ir piemēroti gan siltā, gan aukstā tipa auto novietnēm. Vārti ir izgatavoti no cinkota tērauda un sendvič tipa sekcijām, kas veido siltuma izolāciju. Mūsu garāžu vārtu kvalitāti apstiprina arī EN13241-1:2003 starptautiskais standarts. Vārtu konstrukcija ir sertificēta Zviedrijā, produktu testēšanas institūtā – SP Technical Research Institute of Sweden. Garāžu vārtu dizainu iespējams izgatavot pēc Jūsu ieskatiem, izvēloties sev piemērotāko risinājumu.


KRĀSU TOŅI:


Standarta komplektācijā iespējams izvēlēties trīs pamattoņus- baltu, brūnu, sudarba vai antracīda pelēku. Papildus piedāvājām arī dažādas koka imitācijas variantus vai spec. krāsojumu pēc Jūsu ieteiktā RAL vai RR krāsu toņa. Precīzus pieejamo krāsu toņus skatīt bildēs.


AUTOMĀTIKA:

Garāžu vārtu automātika - komforts ko viss labāk var novērtēt sliktos laikapstākļos. Automātikai aizverot vārtos darbojas kā atslēga un Jums nav jāpārliecinās vai tie ir noslēgti. Visi elektrodzinēji ir aprīkoti ar avārijas mehānismu, gadījumos, kad pazūd elektrība. Automātikas pulti iespējams apvienot ar citiem vārtu elektrodzinējiem, tādējādi saslēdzot vārtus uz vienas pultis.

Informācija klientu ievērībai:


Pēc klienta individuāla pieprasījuma SIA"Real line" konsultants jums vēlamā laikā sniegs detalizētu informāciju par piedāvātajiem produktiem. Uz mums nav jāgaida mēs cenšamies pirms izpildes termiņa īstenot jūsu velmes.

Ko citi tikai sola, mēs arī izpildām, jo mums svarīgs ir apmierināts klients, kas gatavs izmantot mūsu pakalpojumus un rekomendēt mūs saviem draugiem!

Uzzināt vairāk

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.