Mūsu informācija

Mēs rūpējamies par saviem klientiem un darām visu, lai padarītu Jūsu dzīvi ērtāku. Mūsu uzņēmums var lepoties ar nopietnu atieksmi par uzticēto darbu.


Uzņēmums SIA"Real line", piedāvā ne tikai plastikāta, alumīnija logus,durvis,stikla paketes, logu-durvju remontu –apkopi un uzstādīšanas pakalpojumus, bet nodarbojas arī metāla durvīm ,moskītu tīkli, garažu sekciju veida paceļamiem vārtiem un celtniecības darbiem.


SIA Real line
Alumīnija un koka logi un durvis, ražošana un montāža

Tālr.: +371 29702796;
Tālr.: +371 26120195;

E-pasts: realline@realline.lv

Vai Jūs dzīvojat pie ceļiem vai ielā, kur ir visai intensīva satiksme. Vai lielais troksnis jūs bieži nokaitina, kad vēlaties klusumu? PVC logi un divu stikla vai triju stiklapakete spēj ievērojami samazināt troksni caur logiem, lai jūsu mājoklī būtu mierīgāk no ikdienas kņadas.

Par Mums:


Personāla pieredze ir augsta profesionalitāte un pieredze. Mums ir būtisks faktors laba kvalitātes sasniegšanā, kā uzticamas mūsdienīgas ražošanas iekārtas, uz kurām mēs izgatavojam PVC logus. Mūsu ražotie moskītu tīkli ir izgatavoti no augstvērtīga plastikāta sieta audekla un viegla alumīnija karkasa. To konstrukcija ir viegla, izturīga un ērta, tā nelaiž istabā ne putekļus, ne pūkas, ne ūdeni, ne jebkādus kukaiņus.


Piezvanot uz mūsu telefonu vai nosūtot E-vēstuli uz mūsu elektronisko adresi, klients saņems izsmeļošu konsultāciju par visiem interesējošajiem jautājumiem par nepeiciešamo produktu.

Priekšrocības:


Mūsu speciālistiem ir ilggadēja darba pieredze plastikāta logu, uzstādīšanā un apkalpošanā. Mūsu darbinieku kolektīvs strādā uzņēmumā ar ilgadēju pieredzi, mēs augsti vērtējam klienta velmes un prasības mūsu darbinieki, kuriem ir bagāta darba pieredze un profesionalitāte vienmēr uzklausīsīs un palīdzēs īstenot jūsu prasības.

Ko citi tikai sola, mēs arī izpildām, jo mums svarīgs ir apmierināts klients, kas gatavs izmantot mūsu pakalpojumus un rekomendēt mūs saviem draugiem!

Uzzināt vairāk

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.