Metāla durvis

Durvis, kuras tiek izgatavotas no paaugstināta biezuma metāla.


SIA "Real line" piedāvā metāla durvis, kuru metāla konstrukciju pamats ir spēcīgs, pilnībā sametināts metāla rāmis, kura iekšpusē ir papildus stiprinājumi. Visas durvis tiek izgatavotas no paaugstināta biezuma metāla (metāla kārtas biezums 2mm), tāpat tiek instalētipretnoņemšanas elementi un metāla kārtas speciāli gumijas izolācijai. Tas viss paaugstina siltuma un skaņas izolāciju. Dobums starp metāla sienām tiek aizpildīts ar siltumizolējošo materiālu, kura biezums ir 50 mm.
Durvīm mēs piedāvājam plašu slēdzeņu izvēli, kuras ir uzskatāmas par labākajām savā klasē. Mēs piedāvājam ekonomiskākus variantus kā Tesa, Elbors, Kopf, gan slēdzenes no pasaulē vadošiem ražotājiem, kā Mottura, ASSA, Sekuremme. Tajā skaitā arī jaunāko Austrijā ražoto slēdzeni EVVA-3KS.


KRĀSU TOŅI:


Metāla durvis iespējams apdarināt ar dekoratīvo plēvi vai laminātu no vienas vai abām pusēm, kā arī apdarināt no vienas vai abām pusēm ar MDF (medium density fiberboard/ vidēja biezuma kokšķiedras plāksne) dažādās krāsās, tās ir iespējams krāsot ar pulveri.

Pēc klienta individuāla pieprasījuma SIA"Real line" konsultants jums vēlamā laikā sniegs detalizētu informāciju par piedāvātajiem produktiem.


Informācija klientu ievērībai:


Pēc klienta individuāla pieprasījuma SIA"Real line" konsultants jums vēlamā laikā sniegs detalizētu informāciju par piedāvātajiem produktiem. Uz mums nav jāgaida mēs cenšamies pirms izpildes termiņa īstenot jūsu velmes.

Ko citi tikai sola, mēs arī izpildām, jo mums svarīgs ir apmierināts klients, kas gatavs izmantot mūsu pakalpojumus un rekomendēt mūs saviem draugiem!

Uzzināt vairāk

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.