Montāžas serviss un apkalpošana

Remonts iekļauj sevī stikla pakešu, furnitūras un blīvētāju maiņu, bet durvju remontos – slēdzeņu maiņu.


Mūsu speciālisti veic visu veidu logu un durvju remontus. Neatlieciet malā problēmu, laikus neveikta profilakse var novest pie dārga remonta.

Mēs veicam un garantējam daudzu logu un durvju tipu remontu. Ļoti bieži remonts iekļauj sevī stikla pakešu, furnitūras un blīvētāju maiņu, bet durvju remonts – slēdzeņu maiņu.

Kā arī mēs esam gatavi izgatavot un ierīkot moskītu sietus, palodzes un jebkurus citus logu konstrukciju elementus.

Mūsu speciālistiem ir daudzgadu sekmīga pieredze visu plastikāta, alumīnija un koka logu veidu un pasaules ražotāju servisapkalpošanā un remontā. Ja Jūsu logi sagādā Jums neērtības –zvaniet mums — mēs tās novērsim ātrākā iespējamā laikā un kvalitatīvi sniegsim Jums garantēto apkalpošanu. PVC, alumīniju vai koka logu remontu vai stikla pakešu nomaiņu vai citu viedu pakalpojumu , ko mēs piedāvājam.

Mēs veicam daudzu logu tipu kvalitatīvo remontu, kas iekļauj sevī sekojošus darbus:

  • Loga,durvju vērtņu,rāmju nomaiņa un iebūve;
  • Blīvējumu maiņa;
  • Stikla pakešu maiņa;
  • Furnitūras regulēšana, remonts vai maiņa;
  • Loga ārējā un iekšējā hermetizācija;
  • Konstrukcijas pārmontāža;
  • Iekšējo palodžu un ārējo palodžu nomaiņa;
  • Pilnu servisu apkopes servisu pakalpojumu sniegšana;
  • Logu ,durvju aiļu apdares remonti.


Logu furnitūras remonts:


Logu kvalitāti saista profili no kura ir ražoti, bet arī atkarīga no furnitūras. Furnitūra – ir dažādu detaļu un mehānismu komplekti, kas kalpo logu atvēršanai un aizvēršanai, nodrošinot vērtņu blīvu blīvējumu pie rāmja. Furnitūra ir viena no svarīgākajām loga ,durvju sastāvdaļām, no tās kvalitātes atkarīgi izstrādājuma drošums un stabilitāte.

Furnitūras nodilums notiek tāpēc, ka tā nebija atiecīgi eksplotēta(ieeļota ik pa periodam) vai arī pati furnitūrai ir slikta kvalitāte. Šajā gadījumā ir nepieciešama furnitūras vai arī tās atsevišķu detaļu maiņa. Vai arī pēc celtniecības vai remonta laika putekļi un špakteļi nav iztīrīti no mehānismiem furnitūras detaļam . Lai pēc tā nebūtu vajadzības dārgajā un sarežģītākajā remontā, neatstājiet speciālista izsaukumu vēlākam laikam. Logu furnitūra ir sarežģīts mehānisms, kam nepieciešams nevainojams serviss.


Logu mehānismu vēlamā apkope:

Jūsu logi ir aprīkoti ar furnitūru. Lai pagarinātu savu dzīvi un saglabāt nevainojamu mehānisma darbību jāveic eļļošana vismaz 2 reizes gadā, jāieeļļo visas kustīgās daļas ar eļļu, kas nesatur skābes vai sveķi. Arī šie līdzekļi nedrīkst iznīcināt aizsardzība no korozijas elementiem. (Labāk šos darbus uzticēt speciālistiem)


Rūpes par PVC profilu:

Saskaņā ar ķīmisko sastāvu PVC kas ir rezistenti pret skābes šķīdumu. Tāpēc, rāmis ir jātīra, izmantojot parasto ziepju šķīdumu vai izmantojot īpašas mazgāšanas līdzekļus, kas satur šķīdinātājus, abrazīvus vai acetonu. Apkopēja ir labāk pirkt šķidrā veidā. Tā ir piemērota ar mīkstu lina auduma uz virsmas rāmja un sacietējis pilnīgi. Tad rāmis berzes sausu vai mitru drānu.(Labāk šos darbus uzticēt speciālistiem)

Logu apdare:


Logi un citi iztrādājumi, nekad 100% nenodrošinās skaņu- un siltumizolāciju, ja nav veikta laba un kvalitatīva aiļu apdare ar siltinošiem materiāliem . Par to parasti neviens klients(pasūtītājs) nedomā un tikai pēc jaunu logu montāžas radās vajadzība aiļu apdarē.

Logu maiņas laikā vajag arī rēķināties, ka jaunu PVC logu biezums ir mazāks par koka logu biezumu, kas ir ierīkoti ēkas būvēšanas laikā. Pēc logu maiņas loga ārējos ailes paliek 5 līdz 30 cm neapstrādāta josla, atkarībā no ēkas konstrukcijas. Pēc logu montāžas ir vēlami apstrādāt ailes, lai loga aile būtu pienācīgs izskats. Mūsu speciālisti Jums var veikt aiļu apdari no jauna ,kā arī veikt aiļu remonata darbus.


Regulāra ventilācija telpā:


Šie logi ir izgatavoti no PVC profiliem ir raksturīga augsta blīvuma savienojumu un slēgta tikko elpojošs. Tādējādi, mitrums uzkrājas smēķētājiem (īpaši virtuvē), kas atrodas uz aukstākajos daļas ārējo konstrukciju - t.i. Rūti veidā miglošanas un kondensāta. Lai novērstu šādus notikumus jāsamazina mitrumu telpā, regulāri vēdināšana. Jūs varat arī uzstādīt ventilācijas sistēmu vai gaisa kondicionieris. Pamatojoties uz komforta ziņā, iekštelpu mitrums ir ne vairāk par 55%. Ir vēlams arī aizkari un žalūzijas netraucē iekļūšanu siltu gaisu no radiatoriem uz logiem.

Apkope un uzturēšana plastikāta logiem.

Plastikāta logi prasa maz aprūpi, viņi tikai ir nepieciešams laiku pa laikam tīrīt un ieeļļot kustīgās mehāniskās daļas. Regulāra tīrīšana.
Jūs varat izmantot mazgāšanas līdzekļus bez abrazīviem, lai nesabojātu virsmu profilu. Jūs arī nevar lietot šķīdinātājus, kas var sabojāt lietotāja profilu un sablīvēšanos.

Blīvgumijas

Neļauj gaisam plūst no āras uz dzīvokli


Blīvgumija ir izgatavota no mūsdienīgiem materiāliem, kas tomēr ievērojot dabisko novecošanos. Lai pagarinātu savu dzīvi, tas ir, saglabāšana elastību jāveic vienu vai divas reizes gadā apkope , lai notīrītu tos no netīrumiem un noslaucīt ar īpašiem līdzekļiem. Izmantot pārstrādei labu absorbējošu drānu.Apstrādāt ar speciālu airesolu elestības noturēšanai. (Labāk šos darbus uzticēt speciālistiem) Blīvgumijas ir arī iespēja nomainīt pret jaunām.

Stikla paketes

Tie ir hermētiski sastiprināti stikli, starp kuriem ir iepildīts gaiss.


Ja ziemas laika Jūsu logi aizsalst un stikla paketes iekšā veidojas sniega nogulsnes, kā arī ja iekšējie stikli aizsvīst, visdrīzāk notika loga nepareiza athermetizēšana. Mūsu speciālisti ir gatavi ierīkot Jums jaunu, augstākās kvalitātes stikla paketi. Mēs varam vienkameras stikla paketes vietā ierīkot divkameras vai stikla paketi . Pēc pasūtītāja vēlmēm noslēgtu stikla paketi varam mainīt pret atveramo vērtni. Kā arī īsākajā laikā mūsu speciālisti palīdzēs Jums nomainīt sasisto vai saplīsušo stikla paketi jebkurā logā.

Uzzināt vairāk

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.