PVC logi un durvis

PVC logi aizsargā mūs no nokrišņiem, saglabājot mums siltumu ziemā un sniedzot vēsāku vasarā.


PVC logi ir labs risinājums ne tikai ņemot vērā to pievilcīgo dizainu, bet arī lieliskās īpašības: Izcila siltumizolācija ar daudzkameru sistēmu palīdz samazināt apkures izmaksas un palielina stabilitāti gan drošību un optimāla skaņas izolācija ļauj baudīt mieru un klusumu jūsu mājās. Pret ūdens, vēja, saules iedarbīu un kopšanu izturīgie materiāli garantē ilgstošu pievilcīgu izskatu.
Logu vai durvju nomaiņa ir investīcija jūsu mājoklī:  • Izcila siltumizolācija ar daudzkameru sistēmu palīdz samazināt apkures izmaksas, kā arī palielina stabilitāti un drošību.
  • Optimāla skaņas izolācija ļauj baudīt mieru un klusumu jūsu mājās.
  • Drošības sajūta salīdzinot ar veciem koka logiem.
  • Pret ūdens, vēja, saules iedarbību un kopšanas līdzekļiem izturīgie materiāli garantē ilgstoši pievilcīgu izskatu.
  • Trokšņa līmenis.

Vai Jūs dzīvojat pie ceļiem vai ielā, kur ir visai intensīva satiksme. Vai lielais troksnis jūs bieži nokaitina, kad vēlaties klusumu? PVC logi un divu stikla vai triju stiklapakete spēj ievērojami samazināt troksni caur logiem, lai jūsu mājoklī būtu mierīgāk no ikdienas kņadas.

Enerģijas ekonomija:


Jūs varat izvēlēties gan baltus, gan citu krāsu rāmjus. Krāsu izvēles iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Jūs varat izvēlēties koka imitācijas PVC logus, kurus nezinātājs nemaz nevarētu no attāluma atšķirt no koka logiem.

PVC logus iespējams aprīkot ar jūsu vēlmēm atbilstosiem stikliem– ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācijas īpašībām. Varbūt vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām?

Visbeidzot, jūs varat izvēlēties logu rokturu krāsas atbilstoši interjeram. Ir plaša – atslēgu un rokturu formu un krāsas – izvēles iespēja PVC logiem un durvīm, kas piešķir individualitāti.


Klikšķiniet, lai aplūkot krāsu paleti:

Piezvanot uz mūsu telefonu vai nosūtot E-vēstuli uz mūsu elektronisko adresi, klients saņems izsmeļošu konsultāciju par visiem interesējošajiem jautājumiem par nepeiciešamo produktu.

Informācija klientu ievērībai.


Pēc klienta individuāla pieprasījuma SIA"Real line" konsultants jums vēlamā laikā sniegs detalizētu informāciju par piedāvātajiem produktiem. Uz mums nav jāgaida mēs cenšamies pirms izpildes termiņa īstenot jūsu velmes.

Ko citi tikai sola, mēs arī izpildām, jo mums svarīgs ir apmierināts klients, kas gatavs izmantot mūsu pakalpojumus un rekomendēt mūs saviem draugiem!

Uzzināt vairāk

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.