Par Mums

Mēs rūpējamies par saviem klientiem un darām visu, lai padarītu Jūsu dzīvi ērtāku. Mūsu uzņēmums var lepoties ar nopietnu atieksmi par uzticēto darbu.


Uzņēmums SIA"Real line", piedāvā ne tikai plastikāta, alumīnija logus,durvis,stikla paketes, logu-durvju remontu –apkopi un uzstādīšanas pakalpojumus, bet nodarbojas arī metāla durvīm ,moskītu tīkli, garažu sekciju veida paceļamiem vārtiem un celtniecības darbiem. Pie mums Jūs atradīsiet visu nepieciešamo pakalpojumu spektru, kas iekļauj sevī:

  • Pasūtīšanu,
  • Piegādi,
  • Montāžu un apdari.

Tajā skaitā arī garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kuru veiks kvalificēti speciālisti. Personāla pieredze ir augsta profesionalitāte un pieredze. Mums ir būtisks faktors laba kvalitātes sasniegšanā, kā uzticamas mūsdienīgas ražošanas iekārtas, uz kurām mēs izgatavojam PVC logus. Mūsu ražotie moskītu tīkli ir izgatavoti no augstvērtīga plastikāta sieta audekla un viegla alumīnija karkasa. To konstrukcija ir viegla, izturīga un ērta, tā nelaiž istabā ne putekļus, ne pūkas, ne ūdeni, ne jebkādus kukaiņus.

Uzzināt vairāk

Mūsu priekšrocības:


Mūsu speciālistiem ir ilggadēja darba pieredze plastikāta logu, uzstādīšanā un apkalpošanā. Mūsu darbinieku kolektīvs strādā uzņēmumā ar ilgadēju pieredzi, mēs augsti vērtējam klienta velmes un prasības mūsu darbinieki, kuriem ir bagāta darba pieredze un profesionalitāte vienmēr uzklausīsīs un palīdzēs īstenot jūsu prasības. Tieši tādēļ mēs sniegsim induviduālu pieeju katram klientam zinošu konsultāciju pat pa telefonu vai klātiene objektā uz vietas. Mūsu darbinieki palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotāko risinājumu atiecīgā situācijā. Pēc Jūsu pasūtījuma izgatavos jebkura vieda iztrādājumus, kuri ir vajadzīgi tieši jums.. Mūsu uzņēmuma "Real line" īsteno jūsu prasības un velmes ar kārtīgu padarītu darbu ievērojot būvnormatīvus un tehnoloģiju. Tādēļ iegādājoties pie mums iztrādājumus, Jums nenāksies domāt par to kvalitāti. Uzņēmums "Real line" - tas ir mierīgs prāts un miegs, ka visi darbi izdarīti kvalitatīvi un kārtīgi. Mūsu piedāvātā produkcuja tiek ražota no augstvērtīgiem ,kvalitatīviem materiāliem, kuri ir atzīti ne tikai Eiropā, un mūsdienīgas tehnoloģijas, kas garantē mūsu produkcijas augstu kvalitāti. Jebkurš klients, kurš vēršās mūsu uzņēmumā, kļūst par mūsu pastāvīgu klientu. Pirmo reizi pie mums pasūtot mūsu produkciju, nākošreiz griezīsies viņa drugu,radi,kaimiņi.


Piezvanot uz mūsu telefonu vai nosūtot E-vēstuli uz mūsu elektronisko adresi, klients saņems izsmeļošu konsultāciju par visiem interesējošajiem jautājumiem par nepeiciešamo produktu. Uz mums nav jāgaida mēs cenšamies pirms izpildes termiņa īstenot jūsu velmes. Ko citi tikai sola, mēs arī izpildām, jo mums svarīgs ir apmierināts klients, kas gatavs izmantot mūsu pakalpojumus un rekomendēt mūs saviem draugiem!

Uzzināt vairāk

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.