Pilnstikla (Rūdīta stikla) konstrukcijas

Rūdīts stikls ir 5 reizes izturīgāk par parastajiem.


Stiklotas konstrukcijas pilnvērtīgi risinājumi modernā arhitektūras savienojumā, pateicoties savām universālajām īpašībām – izturībai ,drošībai. Rūdīts stikls ir 5 reizes izturīgāk par parastajiem, to droši izmanto privātās un sabiedriskās ēkās. Piemēram, norobežojumi hokeja hallē, kur ripa lido ar ātrumu līdz 200 km/h, izgatavoti no tāda rūdīta stikla, veikalos skatlogi, starpsienas birojos un citās telpās, ielu kafejnīcās, lapenēs, verandām, balkonu margām, stikla jumtiņiem, duškabīnēm utt....


Dekoratīvais apstrādājums pilnstiklam.

Mūsdienu rūdīto stiklu tehnoloģija ļauj realizēt klientu, dizaineru redzējumu, tādas kā fotogrāfijas, logotipu vai tekstu iegravēšanu uz:
  • galda virsmām, paneļiem;
  • dušas kabīnēm, durvīm, sienām;
  • kāpņu pakāpieniem, paneļiem;
  • interjera elementiem;
  • sienas paneļiem - caurspīdīgam – vai iespējams tonēts stikls;
  • jumtiņiem virs durvīm;


Pilnstikls tiek piedāvāts:


  • Tonēts;
  • Matēts;
  • Aplīmēts ar plēvi;
  • Caurspīdīgs stikls;

Standarta biezuma rūdīts stikls kvadrātmetrs sver aptuveni 30 kg, bet visa izmantotā furnitūra ir paredzēta pilnstikla masas noturēšanai, un drošai funkcionēšanai ilgu gadu garumā. Visus šos izstrādājumus izgatavo pēc pasūtījuma, tāpēc ierobežojumu praktiski nav.

Pēc klienta individuāla pieprasījuma SIA"Real line" konsultants jums vēlamā laikā sniegs detalizētu informāciju par piedāvātajiem produktiem.


Informācija klientu ievērībai:


Pēc klienta individuāla pieprasījuma SIA"Real line" konsultants jums vēlamā laikā sniegs detalizētu informāciju par piedāvātajiem produktiem. Uz mums nav jāgaida mēs cenšamies pirms izpildes termiņa īstenot jūsu velmes.

Ko citi tikai sola, mēs arī izpildām, jo mums svarīgs ir apmierināts klients, kas gatavs izmantot mūsu pakalpojumus un rekomendēt mūs saviem draugiem!

Uzzināt vairāk

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.