PVC Logi un Durvis

PVC logi aizsargā mūs no nokrišņiem.


Izcila siltumizolācija ar daudzkameru sistēmu palīdz samazināt apkures izmaksas un palielina stabilitāti gan drošību un optimāla skaņas izolācija ļauj baudīt mieru jūsu mājās. Pret ūdens, saules iedarbīu un kopšanu izturīgie materiāli garantē pievilcīgu izskatu.

Uzzināt Vairāk

Pilnstikls

Rūdīts stikls ir 5 reizes izturīgāk par parastajiem.


Stiklotas konstrūkcijas pilvērtīgi risinājumi modernā vēcā arhitektūras savienojumā , pateicoties savām universālajām īpašībām – izturībai ,drošībai, to droši izmanto privātās un sabiedriskās ēkās.

Uzzināt Vairāk

Alumīnija logi, durvis un citas konstrukcijas

Alumīnija konstrukcijas ir atradušas iespēju plašai izmantošanai būvniecībā.


Uzzināt Vairāk

Stikla Paketes

Tie ir hermētiski sastiprināti stikli, starp kuriem ir iepildīts gaiss.


Viens no labākajiem logu konstrukciju uzlabojumiem, kurus radījušas modernās tehnoloģijas – tā ir stikla pakete. Stikla siltumvadītspēja ir apmērām 2,5 reizes augstāka nekā PVC materiālam, un apmēram 20 reizes augstāka nekā gaisam. Tāpēc plastmasas logos izmanto nevis parasto stiklu, bet gan stikla paketi.

Uzzināt Vairāk

Metāla Durvis

Paaugstina siltuma un skaņas izolāciju.


Visas durvis tiek izgatavotas no paaugstināta biezuma metāla (metāla kārtas biezums 2mm), tāpat tiek instalēti pret noņemšanas elementi un metāla kārtas speciāli gumijas izolācijai.

Uzzināt Vairāk

Garāžu Vārti

Visērtākais efektīvu dizainu garāžu un rūpniecības durvis ir sekciju vārti.


Mūsu uzņēmums izveido sekciju durvis garāžu un rūpniecības un privāto ēku. Sekciju vārti aizņem nelielu vietu telpā un ārpus neaizņem jebkuru telpu, un tie attiecas uz visiem atveres un iekšējo arhitektūru ēku tipiem.

Uzzināt Vairāk

Koka Durvis un Logi

Videi draudzīga. Plaša krāsu izvēle..


Logi var tikt krāsoti, tonēti vai lakoti. Logu blokam iespējams divdaļīgs krāsojums - vienā pusē krāsots, otrā pusē lakots.

Uzzināt Vairāk

Izvēlēties Labāko Variantu.

Jūs varat izvēlēties vai nu PVC profila, vai koka profila logus, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Krāsu izvēlēs iespējas ļauj pieskaņot logus un durvis ēkas ārējai fasādei. Stikla izvēle atbilstoši vēlmēm – ar paaugstinātām siltumizolācijas un trokšņu izolācija īpašībām. Varbūt Jūs vēlaties dekoratīvos stiklus vannas istabai vai durvīm, varbūt tonētus stiklus, vai stiklus ar paaugstinātām triecienizturības īpašībām. Mūsu speciālists sniegs informāciju par šīm iespējām, būtiskākajām atšķirībām vai īpatnībām. Logu nomaiņas procesā jāmaina arī iekšējās un ārējās palodzes, un to krāsu vai materiālu izvēles iespējas arī ir plašas.